Tak nám to opět začalo, letní futsalová první liga je tady ,ve které jsme nakonec zůstali díky odstoupení jednoho z týmu z loňského ročníku.

Na úvod na los přiřknul tým FC-R. Bisti a i přestože chyběla v týmu  velká opora Balda hráli ostatní nad míru dobře a protože měl Bláža svůj den neměli kluci z Bisti moc šanci , první poločas jsme vyhráli 2 : 0 kdy Bláža zařídil obě trefy po kvalitních přihrávkách od spoluhráčů a po poločase přidal další dvě čímž se usadil na čele střelců ligy , jednu branku přidal ještě Hýsan a protože Frajtr pustil za svá záda jen dva projektily hráče Opelta připsali jsme si tři bodíky za vítězství 5 : 2 ( 2 : 0 )

K druhému utkaní dnešního dne jsme nastoupili proti hráčům Technoline a pro mne bylo překvapení v jakém složení nastoupili , v minulosti se jich pohybovalo na hřišti pět a za lajnou neměli nikoho , dnes ale byli za lajnou další mladí dravci a na hřišti to bylo znát.

V úvodu to bylo velmi vyrovnané a dokonce Štěpa po nádherné přihrávce Bláži spálil tutovku a jak se již tradičně říká nedáš - dostaneš , první se dočkal branky soupeř. I nadále se hrál vyrovnaný souboj a S.L.Z.A. se tlačila do zakončení ale nebylo jí přáno a opět se radoval soupeř. Asi tři minuty před koncem se povedlo snížit na rozdíl jedné branky Bleskovy po přihrávce Hýsana, ale při hře bez brankáře, kdy se do brány postavil jako pátý hráč kapitán Josef, jsme inkasovali třetí branku a prohráli tak 3 : 1 ( 0 : 1 )