Dalším turnajem pokračovala první liga malé kopané v Chomutově a mi jsme dostali za soupeře Sport Bar Galaxie a H.V. Domovina

první zápas proti Galaxii byl jako na houpačce v prvním poločase jsem šli velmi rychle do vedení kdy po veliké chybě obrany soupeře skóroval Hýsan , vedení jsme ale neudrželi a po vyrovnání a slabé chvilce našeho gólmana při standardní situaci jsme dokonce po další trefě soupeře prohrávali 1 : 2 ke konci poločasu se nám povedlo zásluhou Štěpána vyrovnat a v druhém poločase  se po krásné kombinaci prosadil i Balda bohužel i když jsme v tuto dobu měli zápas zcela pod kontrolou nedokázali jsme toho využít a naopak po nenápadné situaci jsme inkasovali vyrovnávací gól, na který soupeř navázal ještě dvěma trefami a nakonec po našem velmi dobrém výkonu jsme přeci jenom body nezískali a prohráli 3 : 5

v druhém zápase jsme již odehráli bodovaný zápas proti soupeři, který nás loni porazil ve finále Duha Cupu a to H.V. Domovina , současný kádr Domoviny ovšem nestačil na našeho gólmana, který se velmi vytáhl a vychytal svou letošní první nulu a protože náš nejlepší střelec Bláža proměňoval šance a k němu se přidal ještě Hýsan vyhráli jsme po dobrém výkonu a za přispění nové posili v našich řadách Sanchéze výsledkem 4 : 0 a připsali si tak tři body které nám zajišťují do dalšího turnaj klidný střed tabulky