Nová letní sezóna je zde !!!!!

Ale bohužel pro nás nezačala dobře , první dva zápasy

v turnaji ze dne 10.4.2011 začali prvním zápasem proti FC-R Bisti.  Hned v první minutě jsme inkasovali a i přestože jsme měli šance góly nepřišli a tak když náš soupeř zavěsil ještě minutu před koncem prvního poločasu bylo poločasové skóre 2 : 0 pro soupeře. I druhý poločas nezačal dobře a protože jsme nebyli schopní se prosadit a soupeř ano zápas skončil prohrou 5 : 0 a navíc po zahrání rukou brankáře mimo brankoviště dostal automaticky červenou a do druhého zápasu bylo nasnadě vyřešit kdo ho odchytá.

V druhém zápase dne jsme nastoupili proti ALTRYSS MOST a protože jsme neměli svůj den a bez brankáře( i když ho Josef slušně zastoupil )a s jedním člověkem na střídání byl průběh zápasu obdobný jako první jen s tím rozdílem že Blesk jednou skóroval ale zase jsme inkasovali o dvě branky víc ( 1 : 7 ) a tak první turnaj skončil tragicky s nulou bodů na kontě a hrozivým skórem 1 : 12

1. FC-R. Bisti 2 2 0 0 10:2 6
2. Rapid 1987-NEDAK 2 2 0 0 11:8 6
3. Altryss Most 2 1 1 0 9:3 4
4. Sport bar Galaxie 2 1 0 1 12:9 3
5.-6. FC Betis Kadaň A 2 1 0 1 7:5 3
5.-6. MTL 2 1 0 1 7:5 3
7. H.V. Domovina 2 1 0 1 4:2 3
8. Benfika 2 1 0 1 6:8 3