Další turnaj, v pořadí již třetí nás čekal v sobotu  14.5. 2011 a vskutku se dalo říct, že byl existenční co se první ligy týče.  K prvnímu zápasu jsme nastoupili bez stabilního brankáře Frajtra ale Hýsan ho hravě zaskočil a tak s myšlenkou, že je potřeba bodovat a hlavně skórovat jsme se vrhli na dalšího soupeře a to na  poslední tým 1 ligy FI Okna - zápas který lze nazvat zápasem dvou rozdílných poločasů ,se v ochozech koukalo cca 35 diváků , kdy v první půli se nám nedařil útok a opět jsme nebyli schopni překonat soupeřovo brankáře a poločas skončil 0:2 , tak v druhé půli jako by se něco zlomilo a první trefa dne která patřila Bleskovi nastartovala gólostroj celého týmu a po vyrovnání Štěpána a druhé trefě Bleska jsme se po nevydařené první půli ujali vedení 3 : 2, které podpořil krásnou trefou na 4 : 2 Venca Balík , potom ale soupeř snížil nečekaně na 4 :3 ale případné drama odvrátil srdcař týmu Balda a protože se v závěru trefil i Toník a sváteční střelec Bizďa převálcovali jsem FI OKna 7 : 3

K druhému zápasu jsme nastoupily proti týmu H.V. Domovina a zápas jsme začali dobře. Po trefách Bleska, kdy si zatáhl míč po levé straně a pod padajícím brankářem posunul míč do branky se ještě trefil nádhernou trefou do vinglu po rohovém kopu Venca Balík (Balda) byl poločasový výsledek jasně daný a vypadalo to že si pohodlně dokráčíme pro další 3 bodíky , opak byl ale pravdou a H.V Domovina přidala na tempu a třemi trefami otočila zápas , jen nezlomná vůle držáků týmu a dobře chytajícímu Martinovi Hýskovi ( alias Kobretimu ) jsme nedostali více branek.  Ke konci docházeli i síly ale i přesto  10 vteřin před koncem zápasu vyrovnal Venca Balík ( Blada ) který si pořídil dvoje plíce a běhal tam a zpět jak ve dvaceti.A tak byl dnešní den prvním krokem k udržení prvoligové příslužnosti S.L.Z.Y. Žízeň